267518-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Yttre skötsel 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelYttre skötsel 2026
BeskrivningUpphandlingen avser yttre skötsel inom Halmstad Fastighets bestånd uppdelat på åtta entreprenadområden.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelYttre skötsel 2026 EO1
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130396:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelYttre skötsel 2026 EO2:1
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130396:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelYttre skötsel 2026 EO2:2
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130396:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelYttre skötsel 2026 EO2:3
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130396:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelYttre skötsel 2026 EO3
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130396:Lot:5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelYttre skötsel 2026 EO5
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130396:Lot:6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelYttre skötsel 2026 EO7
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130396:Lot:7
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelYttre skötsel 2026 EO8
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130396:Lot:8