267526-2020 - ResultatSverige-Bålsta: Konsulttjänster för projektledning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsultmäklare
Referensnummer: UH-19-21282
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72224000 Konsulttjänster för projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Håbo kommun upphandlar konsultmäklare. Avropande parter i upphandlingen är Enköping, Knivsta och Sigtuna kommuner.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72224000 Konsulttjänster för projektledning, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning, 79610000 Personalförmedling, 79952000 Evenemang, 80590000 Handledning, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen