2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fullserviceavtal - Vattenbehandling kyltorn
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kemikalier och service av kyltorns kem till Beställarens produktionsanläggningar i Linköping.
Intern identifierare: 24/129
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000