267534-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Belysningsarmatur och elektriska lampor – Ljuskällor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLjuskällor
BeskrivningUpphandlingen avser kommunens behov av Ljuskällor
Intern identifierareKS 2024/2493 2.6.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerellt