267543-2026 - Resultat
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Strategisk utvecklingskonsult
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStrategisk utvecklingskonsult
BeskrivningSamhällsbyggdnadsförvaltningen i Borås Stad söker efter en Strategisk utvecklingskonsult till tidiga skeden inom MEX områden.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001