Upphandling av Digitalt spårbarhetssystem, SLL838. Upphandlingen avser spårning av sterilt gods inom sjukhusverksamheter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33169500 Kirurgiska spårbarhetssystem, 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien, 48810000 Informationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen