2. Förfarande
Förfarande
Titel: Direktupphandling Psykologisk bedömning vid rekrytering
Beskrivning: Direktupphandling Psykologisk bedömning vid rekrytering pga överprövad upphandling
Intern identifierare: KOM-420253
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Direktupphandling Psykologisk bedömning vid rekrytering på grund av överprövad upphandling.
Intern identifierare: Direktupphandling Psykologisk bedömning vid rekrytering