See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal risk och vandringshinder
Beskrivning: Trafikverket upphandlar ett ramavtal med en leverantör för åtgärdande av vandringshinder och riskåtgärder.
Intern identifierare: KOM-419793
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45220000 Väg- och vattenbyggnad samt byggnadsverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal risk och vandringshinder