2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produktionsledare BEST Uppställningsspår Pilekrogen, Västlänken
Beskrivning: Resurskonsult produktionsledare BEST-k (Bana, El, Signal, Tele, kanalisation), Pilekrogen uppställningsspår, Västlänken. Beräknad beläggningsgrad är 1 700 timmar/år.
Intern identifierare: KOM-419003
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Produktionsledare BEST Uppställningsspår Pilekrogen, Västlänken