Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Alkohol- och drogbehandling för anställd personal
Referensnummer: IKS2023/29
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85112200 Öppenvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Alkohol- och drogbehandling för anställd personal inom Sandvikens kommunkoncern.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85112200 Öppenvård, 85312500 Rehabiliteringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen