267776-2022 - ÄndringSverige-Lund: Kanalbygge
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Södra Råbylund III Söder
Referensnummer: 22/44
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45247110 Kanalbygge
II.1.4.
Kort beskrivning
Utförande av kanalkonstruktion, byggator mm