2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kärltvätt
Beskrivning: Upphandlingen avser kärltvätt för Partille kommun samt Partillebo.
Intern identifierare: KS/2024:142
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90918000 Rengöring av avfallsbehållare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandling av Kärltvätt