2. Förfarande
Förfarande
Titel: Integrationsplattform
Beskrivning: Inköp Sörmland-Västmanland inbjuder härmed att inkomma med anbudsansökan enligt de villkor och förutsättningar som anges i Region Sörmlands upphandling av integrationsplattform.
Intern identifierare: IN-IN26-0057
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 48600000 Programvara för databas och operativsystem, 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 71243000 Utkast till planer (system och integration), 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72212500 Programvaruutvecklingstjänster för kommunikation och multimedia
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000