2. Förfarande
Förfarande
Titel: KPP-system
Beskrivning: Region Halland önskar upphandla ett effektivt och funktionellt kalkylverktyg för beräkning av KPP.
Intern identifierare: RS241527
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000