267921-2020 - Frivillig förhandsinsynSverige-Göteborg: FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Chemical Analytical and Sampling Services
Referensnummer: EUI 20 035
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Chemical analytical and sampling services, see enclosed document.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
73110000 Forskning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
See enclosed document.