2. Förfarande
Förfarande
Titel: NO-behandling
Beskrivning: Upphandling av NO-behandling
Intern identifierare: RS 2023-04682
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal