2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Resebyråtjänster
Beskrivning: RFI inför upphandling av resebyråtjänster.
Intern identifierare: EUI 26 001
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster