Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster.
Referensnummer: UBN/2017:160
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Bemanningstjänster för skolverksamheter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Bemanningstjänster
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79600000 Rekryteringstjänster, 79610000 Personalförmedling, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Bemanningstjänster för skolverksamhet.