268145-2018 - ÄndringSverige-Uppsala: Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drivaggregat för manuella rullstolar
Referensnummer: KSN-2018-1891
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33193000 Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Drivaggregat - vårdarstyrt, brukarstyrt och manuell.