26817-2020 - ResultatSverige-Linköping: Tryckning och tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckning av Hälsotecken
Referensnummer: UC-2018-394
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser tryckning av Region Östergötlands informationstidning
Helt eller delat anbud
Anbud ska lämnas på hela uppdraget/omfattningen.
Anledningen till att upphandlingen inte har delats upp i separata anbudsområden är på grund av upphandlingens art att en uppdelning på separata anbudsområden inte är motiverat.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79810000 Tryckning, 79820000 Trycktjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen