Upphandling av tekniska konsulttjänster. Avser följande område:
VA1 - Processteknik och driftoptimering i ARV & VV
VA2 - Miljöutredningar kopplade till VA
VA3 - Arbeten med ledningsnät och pumpstationer
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 71321300 Konsulttjänster inom VA
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen