268298-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Färgskrivare – Multi-function printer (MFP) och skrivare 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMulti-function printer (MFP) och skrivare 2026
BeskrivningMulti-function printer (MFP) och skrivare 2026
Intern identifierareKS 2026/222
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30232130 Färgskrivare
Ytterligare klassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning, 30232100 Skrivare och kurvskrivare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMulti-function printer (MFP) och skrivare 2026