268524-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – Digital larmplattform
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigital larmplattform
BeskrivningUpphandlingen avser en larmapp för att ombesörja kritisk kommunikation, incidenthantering samt larmutlösning
Intern identifierare2025:00875
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48510000 Programvara för kommunikation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDigital larmplattform