See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: ramavtal - Service och underhåll av brandlarm
Beskrivning: Service och underhåll av brandlarm i nynäshamn
Intern identifierare: KS/2025/0126/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51700000 Installation av brandskyddsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000