268600-2026 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av hissar – Ramavtal - Hiss
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal - Hiss
BeskrivningUpphandlingen omfattar två ramavtal: 1. Hisservice 2. Hissprojekt
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130156:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45313100 Hissinstallationer, 50750000 Underhåll av hissar