Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Swedavia Ramavtal PCA Aggregat.
Referensnummer: SDA 2017-00939
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34960000 Flygplatsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen kan komma att avslutas med elektronisk auktion. Auktionen påbörjas tidigast på tredje dagen efter sista anbudsdag. Kvalificerade leverantörer kommer att bjudas in per e-post till den avslutande auktionen.
Vid budgivning måste samma konto användas som när anbudet lämnades in.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34960000 Flygplatsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen