Upphandlingen avser ramavtal för arkitekttjänster med inriktning "Allmänna byggnader" till förmån för Piteå och Älvsbyns kommuner med tillhörande organisationer.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen