Denna upphandling avser markförlagda monteringsboxar, dessa används i huvudsak vid vridspjällsventilsmontage på dricksvattenledningsnätet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44163000 Rörledningar och armatur, 44163200 Rörledningsarmatur, 44163230 Rörkopplingar, 44164200 Rörsystem, 44164310 Rör och armatur
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen