268662-2023 - ÄndringSverige-Piteå: Reklam och marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationstjänster
Referensnummer: 22INK024
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunikationstjänster för Piteå kommun och kommunbolag.