2. Förfarande
Förfarande
Titel: konsult/specialist för förvaltningsstöd av brukaravgifter.
Beskrivning: En konsult/specialist för förvaltningsstöd av brukaravgifter.
Intern identifierare: KOM-417683
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 34970000 Trafikregleringssystem, 34972000 Trafikmätare, 71700000 Övervakning och kontroll, 72223000 Granskning av informationstekniska krav
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: konsult/specialist för förvaltningsstöd av brukaravgifter.