268725-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom – Transaktionskonsulter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransaktionskonsulter
BeskrivningKonsult
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001