2. Förfarande
Förfarande
Titel: Datacenter, server-, lagrings- och nätverksprodukter, ramavtal
Beskrivning: Datacenter-, server-, lagrings- och nätverksprodukter
Intern identifierare: 1884/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000