2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för inköp av halkbekämpningsflis
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för inköp av halkbekämpningsflis, storlek 2 - 5 mm, saltinblandad, inklusive transport.
Intern identifierare: SBN24.195
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14212000 Granulat, stenflis, stenpulver, bokad sten, grus, krossad sten, stenblandningar, sandblandningar och övrig ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal för inköp av halkbekämpningsflis (1)