268926-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Steriliseringsapparat – Steriliseringsprodukter, SLL448
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSteriliseringsprodukter, SLL448
BeskrivningDenna tillägssupphandling omfattar bara Grupp 24. Position 193, Ångpenetrations-/luftevakueringstest (likvärdig Bowire Test)
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33191100 Steriliseringsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129988:Lot:1