Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 32332100 Diktafoner
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde