See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk Specialist VVS till program Västlänken
Beskrivning: Teknisk Specialist VVS till program Västlänken
Intern identifierare: KOM-417350
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA, 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Teknisk Specialist VVS till program Västlänken