269035-2021 - ÄndringSverige-Bjuv: Miljötjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsult,- och utredningstjänster inom området: Miljö till Bjuv, Klippan, Perstorp och Åstorps kommuner samt Bjuvsbostäder AB.
Referensnummer: 21/6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90700000 Miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser konsult,- och utredningstjänster inom området: Miljö till Bjuv, Perstorp, Åstorp och Klippans kommuner samt Bjuvsbostäder AB.