269037-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Tryckning och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster
Referensnummer: 21/65
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Sveriges Kommuner och Regioner avser att upphandla ett ramavtal för tryckeritjänster, där vi söker en kompetent och pålitlig leverantör för våra kommande behov.