269039-2021 - ÄndringSverige-Torsby: Diverse tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tvättservice inom vård och omsorg Torsby kommun 2021
Referensnummer: KST2021/264
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98300000 Diverse tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Tvättservice