269041-2021 - ÄndringSverige-Landskrona: Underhåll av datanätutrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätverksinstallationer
Referensnummer: 21/14
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50312310 Underhåll av datanätutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser nätverksinstallationer. Uppdragen består av nyinstallationer och installationer i befintliga fastighetsnät.