2. Förfarande
Förfarande
Titel: Miljöinventeringskonsulter
Beskrivning: Uppdraget avser tekniska konsulter inom materialinventering/miljöinventering på fastigheter.
Intern identifierare: 26_22/55
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000