Huvudsaklig CPV-kod 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Swedegas har ett flertal potentiella gasledningsprojekt med nyanslutningar till vårt gasnät samt anläggningsprojekt för flytande naturgas LBG eller LNG och är i behov av konsultation och tekniska tjänster.