269190-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Analystjänster – Analystjänster för dricksvatten och avloppsrening
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnalystjänster för dricksvatten och avloppsrening
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för analystjänster för dricksvatten och avloppsrening.
Intern identifierareNSVA 24/00080
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAnalystjänster för dricksvatten och avloppsrening