Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lastbil med lastväxlare och kran
Referensnummer: UH-2020-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Sigtuna kommun inbjuder leverantörer att inkomma med anbud i upphandling avseende lastbil med lastväxlare och kran inklusive serviceavtal på sju (7) år samt inbyte av befintlig Scania kranväxlare med kran.
Välkommen att lämna anbud.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34100000 Motorfordon, 34140000 Tyngre motorfordon
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen