26937-2023 - ÄndringSverige-Norrköping: Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förankringskätting
Referensnummer: 22-04211
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål
II.1.4.
Kort beskrivning
Sjöfartsverket inbjuder er att lämna anbud avseende deltagande i ramavtal för att erhålla möjlighet att leverera Sjöfartsverkets behov av förankringskätting för sjösäkerhetsanordningar.