269396-2024 - Resultat
Sverige – Trafikljus – Ramavtal Drift och service av trafikljus, bommar och dagvattenpumpsanläggningar samt service av grindar och sandfickor.
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Drift och service av trafikljus, bommar och dagvattenpumpsanläggningar samt service av grindar och sandfickor.
Beskrivningxx
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34996100 Trafikljus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelElarbeten Sandfickor och Bommar
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:85120:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45316212 Installation av trafikljus, 50232200 Underhåll av trafikljus, 44221300 Grindar