269482-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Miljöbyggnadssamordning och indikatoranalyser
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMiljöbyggnadssamordning och indikatoranalyser
BeskrivningUppdraget omfattar konsulter som i byggprojekten ska samordna arbetet kring Miljöbyggnadssamordning och indikatoranalyser
Intern identifierare26_22/116
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000