269550-2022 - ÄndringSverige-Malmö: Grönsaker, frukt och nötter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Färsk frukt och grönt och ägg
Referensnummer: STK-2022-244
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03220000 Grönsaker, frukt och nötter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser leveranser av färsk frukt och grönt och ägg till Malmö stad