2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI for scholarly journals and e-books for healthcare regions in Sweden
Beskrivning: Request for Quotation (RFI) for customized title packages of scholarly journals and e-books for healthcare regions in Sweden.
Intern identifierare: 2024050001
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98390000 Andra tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22200000 Tidningar, facktidskrifter, tidskrifter och veckotidningar, 22211000 Facktidskrifter, 72320000 Databastjänster, 79980000 Prenumerationstjänster