269672-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Återvinning av avfall – Maskin för hantering av biologiskt avfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMaskin för hantering av biologiskt avfall
BeskrivningMaskin för hantering av biologiskt avfall till kök i kommunen, bland annat kök i skolor. Ett ramavtal ingås.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107990:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90513300 Avfallsförbränning, 90510000 Avfallshantering, 90524300 Bortforsling av biologiskt avfall, 90513200 Disponering av sopor